|
CA Osasuna |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 36 | 11 (30.56%) | 9 (25%) | 16 (44.44%) |
| La Liga | 12.5.2026 | 21:30 | CA Osasuna | 1:2 | Club Atletico de Madrid |
| La Liga | 8.5.2026 | 21:00 | Levante UD | 3:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 2.5.2026 | 21:00 | CA Osasuna | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 26.4.2026 | 18:30 | CA Osasuna | 2:1 | Sevilla FC |
| La Liga | 21.4.2026 | 19:00 | Athletic Club | 1:0 | CA Osasuna |
| La Liga | 12.4.2026 | 14:00 | CA Osasuna | 1:1 | Real Betis Balompie |
| La Liga | 5.4.2026 | 21:00 | Deportivo Alaves SAD | 2:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 21.3.2026 | 18:30 | CA Osasuna | 1:0 | Girona FC |
| La Liga | 15.3.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:1 | CA Osasuna |
| La Liga | 7.3.2026 | 14:00 | CA Osasuna | 2:2 | RCD Mallorca |
| Statystyka | CA Osasuna | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.19 | 1.31 | 2.5 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.58 | 0.44 | 1.02 |
| xG | 1.31 | 1.47 | 2.78 |
| Strzały | 11.47 | 12.61 | 24.08 |
| Strzały na bramkę | 3.81 | 4.61 | 8.42 |
| Rogi | 3.58 | 4.97 | 8.55 |
| Żółte kartki | 2.39 | 2.42 | 4.81 |
| Czerwone kartki | 0.19 | 0.17 | 0.36 |
| Fauli | 13.28 | 11.39 | 24.67 |
| Posiadanie piłki | 46.03% | 53.97% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (30.56%) |
12 (33.33%) |
18 (50%) |
17 (47.22%) |
14 (38.89%) |
11 (30.56%) |
13 (36.11%) |
6 (16.67%) |
23 (63.89%) |
14 (38.89%) |
| Przeciwnik przeważa | 16 (44.44%) |
6 (16.67%) |
18 (50%) |
17 (47.22%) |
19 (52.78%) |
21 (58.33%) |
12 (33.33%) |
5 (13.89%) |
11 (30.56%) |
21 (58.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CA Osasuna | 11x (30.56%) |
10x (27.78%) |
12x (33.33%) |
3x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (19.44%) |
15x (41.67%) |
10x (27.78%) |
4x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (5.56%) |
9x (25%) |
7x (19.44%) |
8x (22.22%) |
7x (19.44%) |
3x (8.33%) |
0x (0%) |
| CA Osasuna zdobywa gola | 25x (69.44%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 29x (80.56%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 20x (55.56%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (19.44%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (19.44%) |
| 2 | 3 (8.33%) |
| 3 | 1 (2.78%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (33.33%) |
| 2 | 4 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (16.67%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (8.33%) |
| Zwycięstwo - porażka | 3 (8.33%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (13.89%) |
| Remis - remis | 5 (13.89%) |
| Remis - porażka | 8 (22.22%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (2.78%) |
| Porażka - porażka | 5 (13.89%) |
| Ilość meczów | 14 (38.89%) |
| z tego zwycięstw | 8 (57.14%) |
| z tego remisów | 3 (21.43%) |
| z tego porażek | 3 (21.43%) |
| Ilość meczów | 20 (55.56%) |
| z tego zwycięstw | 3 (15%) |
| z tego remisów | 4 (20%) |
| z tego porażek | 13 (65%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 7 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CA Osasuna | 9x (25%) |
27x (75%) |
4x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (27.78%) |
26x (72.22%) |
6x (16.67%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
36x (100%) |
33x (91.67%) |
14x (38.89%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (13.89%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (16.67%) |
| 2 | 3 (8.33%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | M | Z | R | P | Wynik | Punkty | Mecz u siebie | Mecz na wyjeździe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91:31 | 91 | 1:2 | 2:0 |
| 2 | Real Madrid CF | 35 | 24 | 5 | 6 | 70:33 | 77 | 2:1 | 1:0 |
| 3 | Villarreal CF | 35 | 21 | 6 | 8 | 65:40 | 69 | 2:2 | 2:1 |
| 4 | Club Atletico de Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60:39 | 66 | 1:2 | 1:0 |
| 5 | Real Betis Balompie | 36 | 14 | 15 | 7 | 56:44 | 57 | 1:1 | 2:0 |
| 6 | RC Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51:47 | 50 | 2:3 | 1:2 |
| 7 | Getafe CF | 35 | 13 | 6 | 16 | 28:36 | 45 | 2:1 | - |
| 8 | Real Sociedad de Fútbol | 35 | 11 | 11 | 13 | 54:55 | 44 | 1:3 | 3:1 |
| 9 | Athletic Club | 35 | 13 | 5 | 17 | 40:51 | 44 | 1:1 | 1:0 |
| 10 | Rayo Vallecano de Madrid | 35 | 10 | 13 | 12 | 36:42 | 43 | 2:0 | 1:3 |
| 11 | CA Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43:47 | 42 | - | - |
| 12 | Valencia CF | 35 | 11 | 9 | 15 | 38:50 | 42 | 1:0 | 1:0 |
| 13 | Sevilla FC | 35 | 11 | 7 | 17 | 43:56 | 40 | 2:1 | 1:0 |
| 14 | RCD Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43:52 | 39 | 2:2 | 2:2 |
| 15 | Elche CF | 36 | 9 | 12 | 15 | 47:56 | 39 | 1:1 | 0:0 |
| 16 | Girona FC | 35 | 9 | 12 | 14 | 37:52 | 39 | 1:0 | 1:0 |
| 17 | RCD Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38:53 | 39 | - | 1:0 |
| 18 | Levante UD | 36 | 10 | 9 | 17 | 44:59 | 39 | 2:0 | 3:2 |
| 19 | Deportivo Alaves SAD | 35 | 9 | 10 | 16 | 41:54 | 37 | 3:0 | 2:2 |
| 20 | Real Oviedo SAD | 35 | 6 | 11 | 18 | 26:54 | 29 | 3:2 | 0:0 |