CA Osasuna - znak

CA Osasuna

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
40 13 (32.5%) 11 (27.5%) 16 (40%)

Ostatnie mecze

La Liga 12.5.2026 21:30 CA Osasuna 1:2 Club Atletico de Madrid
La Liga 8.5.2026 21:00 Levante UD 3:2 CA Osasuna
La Liga 2.5.2026 21:00 CA Osasuna 1:2 FC Barcelona
La Liga 26.4.2026 18:30 CA Osasuna 2:1 Sevilla FC
La Liga 21.4.2026 19:00 Athletic Club 1:0 CA Osasuna
La Liga 12.4.2026 14:00 CA Osasuna 1:1 Real Betis Balompie
La Liga 5.4.2026 21:00 Deportivo Alaves SAD 2:2 CA Osasuna
La Liga 21.3.2026 18:30 CA Osasuna 1:0 Girona FC
La Liga 15.3.2026 21:00 Real Sociedad de Fútbol 3:1 CA Osasuna
La Liga 7.3.2026 14:00 CA Osasuna 2:2 RCD Mallorca

Średnie statystyki na mecz

Statystyka CA Osasuna Przeciwnicy Razem
Bramki 1.25 1.25 2.5
Bramki w pierwszej połowie 0.63 0.4 1.03
xG 1.34 1.52 2.86
Strzały 12 13.28 25.28
Strzały na bramkę 3.9 4.85 8.75
Rogi 3.8 5.05 8.85
Żółte kartki 2.35 2.3 4.65
Czerwone kartki 0.18 0.15 0.33
Fauli 13.2 11.35 24.55
Posiadanie piłki 45.55% 54.45% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 13
(32.5%)
15
(37.5%)
19
(47.5%)
19
(47.5%)
14
(35%)
13
(32.5%)
14
(35%)
6
(15%)
26
(65%)
15
(37.5%)
Przeciwnik przeważa 16
(40%)
6
(15%)
21
(52.5%)
18
(45%)
22
(55%)
23
(57.5%)
12
(30%)
5
(12.5%)
12
(30%)
24
(60%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
CA Osasuna 11x
(27.5%)
11x
(27.5%)
15x
(37.5%)
3x
(7.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(22.5%)
16x
(40%)
11x
(27.5%)
4x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(5%)
9x
(22.5%)
10x
(25%)
8x
(20%)
8x
(20%)
3x
(7.5%)
0x
(0%)
CA Osasuna zdobywa gola 29x (72.5%)
Przeciwnik zdobywa gola 31x (77.5%)
Obie drużyny zdobędą gola 22x (55%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 8x (20%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (17.5%)
2 5 (12.5%)
3 1 (2.5%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 12 (30%)
2 4 (10%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 8 (20%)
Zwycięstwo - remis 4 (10%)
Zwycięstwo - porażka 3 (7.5%)
Remis - zwycięstwo 5 (12.5%)
Remis - remis 6 (15%)
Remis - porażka 8 (20%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (2.5%)
Porażka - porażka 5 (12.5%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 17 (42.5%)
z tego zwycięstw 10 (58.82%)
z tego remisów 4 (23.53%)
z tego porażek 3 (17.65%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 21 (52.5%)
z tego zwycięstw 3 (14.29%)
z tego remisów 5 (23.81%)
z tego porażek 13 (61.9%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 4
2:1 4
3:0 1
3:1 1
3:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 4
2:2 5

Porażki

Wynik Ilość
0:1 7
0:2 2
1:2 3
1:3 2
2:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CA Osasuna 9x
(22.5%)
31x
(77.5%)
5x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 10x
(25%)
30x
(75%)
7x
(17.5%)
2x
(5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
40x
(100%)
37x
(92.5%)
17x
(42.5%)
2x
(5%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (12.5%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 7 (17.5%)
2 3 (7.5%)
3 0 (0%)