|
Real Oviedo SAD |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 35 | 6 (17.14%) | 11 (31.43%) | 18 (51.43%) |
| La Liga | 10.5.2026 | 18:30 | Real Oviedo SAD | 0:0 | Getafe CF |
| La Liga | 3.5.2026 | 18:30 | Real Betis Balompie | 3:0 | Real Oviedo SAD |
| La Liga | 26.4.2026 | 16:15 | Real Oviedo SAD | 1:2 | Elche CF |
| La Liga | 23.4.2026 | 21:30 | Real Oviedo SAD | 1:1 | Villarreal CF |
| La Liga | 12.4.2026 | 18:30 | RC Celta de Vigo | 0:3 | Real Oviedo SAD |
| La Liga | 5.4.2026 | 18:30 | Real Oviedo SAD | 1:0 | Sevilla FC |
| La Liga | 21.3.2026 | 18:30 | Levante UD | 4:2 | Real Oviedo SAD |
| La Liga | 14.3.2026 | 18:30 | Real Oviedo SAD | 1:0 | Valencia CF |
| La Liga | 9.3.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 1:1 | Real Oviedo SAD |
| La Liga | 4.3.2026 | 19:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 3:0 | Real Oviedo SAD |
| Statystyka | Real Oviedo SAD | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.74 | 1.54 | 2.28 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.34 | 0.66 | 1 |
| xG | 1.14 | 1.69 | 2.83 |
| Strzały | 10.06 | 14.6 | 24.66 |
| Strzały na bramkę | 3.4 | 5.54 | 8.94 |
| Rogi | 3.83 | 5.71 | 9.54 |
| Żółte kartki | 2.09 | 1.4 | 3.49 |
| Czerwone kartki | 0.29 | 0.14 | 0.43 |
| Fauli | 12.51 | 11.54 | 24.05 |
| Posiadanie piłki | 45.8% | 54.2% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (17.14%) |
7 (20%) |
9 (25.71%) |
7 (20%) |
6 (17.14%) |
10 (28.57%) |
19 (54.29%) |
6 (17.14%) |
21 (60%) |
12 (34.29%) |
| Przeciwnik przeważa | 18 (51.43%) |
13 (37.14%) |
26 (74.29%) |
27 (77.14%) |
24 (68.57%) |
23 (65.71%) |
5 (14.29%) |
3 (8.57%) |
12 (34.29%) |
23 (65.71%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Oviedo SAD | 18x (51.43%) |
11x (31.43%) |
3x (8.57%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (28.57%) |
8x (22.86%) |
7x (20%) |
8x (22.86%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 5x (14.29%) |
7x (20%) |
9x (25.71%) |
8x (22.86%) |
2x (5.71%) |
1x (2.86%) |
3x (8.57%) |
| Real Oviedo SAD zdobywa gola | 17x (48.57%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 25x (71.43%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 12x (34.29%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (11.43%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (17.14%) |
| 2 | 7 (20%) |
| 3 | 4 (11.43%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (11.43%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.86%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (5.71%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (2.86%) |
| Remis - remis | 9 (25.71%) |
| Remis - porażka | 5 (14.29%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.86%) |
| Porażka - remis | 1 (2.86%) |
| Porażka - porażka | 11 (31.43%) |
| Ilość meczów | 13 (37.14%) |
| z tego zwycięstw | 5 (38.46%) |
| z tego remisów | 5 (38.46%) |
| z tego porażek | 3 (23.08%) |
| Ilość meczów | 17 (48.57%) |
| z tego zwycięstw | 1 (5.88%) |
| z tego remisów | 1 (5.88%) |
| z tego porażek | 15 (88.24%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 4 |
| 3:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 5 |
| 0:3 | 4 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Oviedo SAD | 12x (34.29%) |
23x (65.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (14.29%) |
30x (85.71%) |
11x (31.43%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
35x (100%) |
32x (91.43%) |
15x (42.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (25.71%) |
| 2 | 2 (5.71%) |
| 3 | 0 (0%) |