|
MKS Korona Kielce |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 36 | 10 (27.78%) | 12 (33.33%) | 14 (38.89%) |
| Ekstraklasa | 8.5.2026 | 18:00 | Raków Częstochowa | 2:0 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 1.5.2026 | 17:30 | MKS Korona Kielce | 1:1 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 25.4.2026 | 14:45 | MKS Korona Kielce | 1:1 | GKS Katowice |
| Ekstraklasa | 18.4.2026 | 17:30 | KS Górnik Zabrze | 1:0 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 10.4.2026 | 20:30 | MKS Korona Kielce | 1:1 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 6.4.2026 | 20:15 | KS Lechia Gdańsk | 4:2 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 22.3.2026 | 12:15 | MKS Korona Kielce | 3:0 | Arka Gdynia |
| Ekstraklasa | 16.3.2026 | 19:00 | MKS Pogoń Szczecin | 2:1 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 7.3.2026 | 14:45 | MKS Korona Kielce | 2:1 | LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza |
| Ekstraklasa | 28.2.2026 | 17:30 | Motor Lublin SA | 2:0 | MKS Korona Kielce |
| Statystyka | MKS Korona Kielce | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.19 | 1.25 | 2.44 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.53 | 0.47 | 1 |
| xG | 1.57 | 1.65 | 3.22 |
| Strzały | 14.25 | 14.14 | 28.39 |
| Strzały na bramkę | 4.14 | 5 | 9.14 |
| Rogi | 5.11 | 5.5 | 10.61 |
| Żółte kartki | 1.78 | 1.64 | 3.42 |
| Czerwone kartki | 0.14 | 0.11 | 0.25 |
| Fauli | 12.06 | 11.55 | 23.61 |
| Posiadanie piłki | 45.78% | 54.22% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 10 (27.78%) |
12 (33.33%) |
15 (41.67%) |
19 (52.78%) |
13 (36.11%) |
15 (41.67%) |
16 (44.44%) |
3 (8.33%) |
17 (47.22%) |
15 (41.67%) |
| Przeciwnik przeważa | 14 (38.89%) |
11 (30.56%) |
21 (58.33%) |
16 (44.44%) |
22 (61.11%) |
16 (44.44%) |
11 (30.56%) |
3 (8.33%) |
15 (41.67%) |
20 (55.56%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MKS Korona Kielce | 9x (25%) |
16x (44.44%) |
6x (16.67%) |
5x (13.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (22.22%) |
17x (47.22%) |
7x (19.44%) |
2x (5.56%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (5.56%) |
4x (11.11%) |
16x (44.44%) |
8x (22.22%) |
3x (8.33%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
| MKS Korona Kielce zdobywa gola | 27x (75%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 28x (77.78%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 21x (58.33%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (5.56%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (8.33%) |
| 2 | 4 (11.11%) |
| 3 | 3 (8.33%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (19.44%) |
| 2 | 6 (16.67%) |
| 3 | 1 (2.78%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 8 (22.22%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (5.56%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (5.56%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (2.78%) |
| Remis - remis | 8 (22.22%) |
| Remis - porażka | 4 (11.11%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.78%) |
| Porażka - remis | 2 (5.56%) |
| Porażka - porażka | 8 (22.22%) |
| Ilość meczów | 18 (50%) |
| z tego zwycięstw | 9 (50%) |
| z tego remisów | 7 (38.89%) |
| z tego porażek | 2 (11.11%) |
| Ilość meczów | 16 (44.44%) |
| z tego zwycięstw | 1 (6.25%) |
| z tego remisów | 3 (18.75%) |
| z tego porażek | 12 (75%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 10 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 4 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MKS Korona Kielce | 5x (13.89%) |
31x (86.11%) |
7x (19.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 0x (0%) |
36x (100%) |
9x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
36x (100%) |
36x (100%) |
27x (75%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.78%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |