KS Górnik Zabrze - znak

KS Górnik Zabrze

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
37 18 (48.65%) 8 (21.62%) 11 (29.73%)

Ostatnie mecze

Ekstraklasa 9.5.2026 20:15 KS Górnik Zabrze 0:2 Zagłębie Lubin
Puchar Polski 2.5.2026 16:00 KS Górnik Zabrze 2:0 Raków Częstochowa
Ekstraklasa 24.4.2026 20:30 SSA Jagiellonia Białystok 1:2 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 18.4.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 1:0 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 11.4.2026 20:15 Legia Warszawa 1:1 KS Górnik Zabrze
Puchar Polski 8.4.2026 18:00 WKS Zawisza Bydgoszcz 0:1 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 4.4.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 3:0 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 22.3.2026 17:30 RTS Widzew Łódź 0:0 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 15.3.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 3:1 Raków Częstochowa
Ekstraklasa 8.3.2026 12:15 Motor Lublin SA 0:0 KS Górnik Zabrze

Średnie statystyki na mecz

Statystyka KS Górnik Zabrze Przeciwnicy Razem
Bramki 1.38 1.08 2.46
Bramki w pierwszej połowie 0.59 0.43 1.02
xG 1.7 1.33 3.03
Strzały 14.57 11.32 25.89
Strzały na bramkę 4.57 3.24 7.81
Rogi 5.38 4.35 9.73
Żółte kartki 1.57 2.05 3.62
Czerwone kartki 0.08 0.05 0.13
Fauli 10.43 12.03 22.46
Posiadanie piłki 51.16% 48.84% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 18
(48.65%)
12
(32.43%)
28
(75.68%)
24
(64.86%)
22
(59.46%)
20
(54.05%)
9
(24.32%)
2
(5.41%)
12
(32.43%)
21
(56.76%)
Przeciwnik przeważa 11
(29.73%)
7
(18.92%)
9
(24.32%)
12
(32.43%)
10
(27.03%)
13
(35.14%)
21
(56.76%)
1
(2.7%)
21
(56.76%)
15
(40.54%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
KS Górnik Zabrze 10x
(27.03%)
13x
(35.14%)
6x
(16.22%)
7x
(18.92%)
0x
(0%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(29.73%)
18x
(48.65%)
5x
(13.51%)
1x
(2.7%)
1x
(2.7%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(5.41%)
9x
(24.32%)
10x
(27.03%)
8x
(21.62%)
5x
(13.51%)
1x
(2.7%)
2x
(5.41%)
KS Górnik Zabrze zdobywa gola 27x (72.97%)
Przeciwnik zdobywa gola 26x (70.27%)
Obie drużyny zdobędą gola 18x (48.65%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (5.41%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 10 (27.03%)
2 4 (10.81%)
3 3 (8.11%)
4+ 1 (2.7%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (13.51%)
2 4 (10.81%)
3 1 (2.7%)
4+ 1 (2.7%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 12 (32.43%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 6 (16.22%)
Remis - remis 7 (18.92%)
Remis - porażka 5 (13.51%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (2.7%)
Porażka - porażka 6 (16.22%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 17 (45.95%)
z tego zwycięstw 16 (94.12%)
z tego remisów 1 (5.88%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 18 (48.65%)
z tego zwycięstw 2 (11.11%)
z tego remisów 5 (27.78%)
z tego porażek 11 (61.11%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 5
2:0 1
2:1 4
3:0 3
3:1 3
3:2 1
5:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 6

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:2 3
0:4 1
1:2 1
1:3 1
2:5 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
KS Górnik Zabrze 3x
(8.11%)
34x
(91.89%)
12x
(32.43%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(24.32%)
28x
(75.68%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
37x
(100%)
35x
(94.59%)
21x
(56.76%)
2x
(5.41%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (13.51%)
2 1 (2.7%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (2.7%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)