|
MKS Korona Kielce |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 4 (21.05%) | 6 (31.58%) | 9 (47.37%) |
| Ekstraklasa | 8.5.2026 | 18:00 | Raków Częstochowa | 2:0 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 18.4.2026 | 17:30 | KS Górnik Zabrze | 1:0 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 6.4.2026 | 20:15 | KS Lechia Gdańsk | 4:2 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 16.3.2026 | 19:00 | MKS Pogoń Szczecin | 2:1 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 28.2.2026 | 17:30 | Motor Lublin SA | 2:0 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 13.2.2026 | 18:00 | RKS Radomiak Radom | 0:2 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 1.2.2026 | 17:30 | Legia Warszawa | 1:2 | MKS Korona Kielce |
| Puchar Polski | 4.12.2025 | 14:00 | MKS Chojniczanka Chojnice | 2:1pk | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 23.11.2025 | 17:30 | RTS Widzew Łódź | 1:3 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 31.10.2025 | 20:30 | Piast Gliwice | 0:0 | MKS Korona Kielce |
| Statystyka | MKS Korona Kielce | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.05 | 1.42 | 2.47 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.32 | 0.47 | 0.79 |
| xG | 1.52 | 1.81 | 3.33 |
| Strzały | 14 | 15.58 | 29.58 |
| Strzały na bramkę | 3.95 | 5.68 | 9.63 |
| Rogi | 4.68 | 5.89 | 10.57 |
| Żółte kartki | 1.89 | 2 | 3.89 |
| Czerwone kartki | 0.26 | 0.16 | 0.42 |
| Fauli | 12 | 11.53 | 23.53 |
| Posiadanie piłki | 44.79% | 55.21% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (21.05%) |
4 (21.05%) |
5 (26.32%) |
9 (47.37%) |
5 (26.32%) |
6 (31.58%) |
7 (36.84%) |
3 (15.79%) |
10 (52.63%) |
7 (36.84%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (47.37%) |
6 (31.58%) |
14 (73.68%) |
9 (47.37%) |
13 (68.42%) |
10 (52.63%) |
7 (36.84%) |
2 (10.53%) |
8 (42.11%) |
11 (57.89%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MKS Korona Kielce | 7x (36.84%) |
6x (31.58%) |
4x (21.05%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (15.79%) |
9x (47.37%) |
4x (21.05%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (10.53%) |
2x (10.53%) |
8x (42.11%) |
2x (10.53%) |
3x (15.79%) |
1x (5.26%) |
1x (5.26%) |
| MKS Korona Kielce zdobywa gola | 12x (63.16%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 16x (84.21%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 11x (57.89%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (10.53%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 3 (15.79%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 5 (26.32%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (15.79%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (5.26%) |
| Remis - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Remis - remis | 6 (31.58%) |
| Remis - porażka | 3 (15.79%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (5.26%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 5 (26.32%) |
| Ilość meczów | 8 (42.11%) |
| z tego zwycięstw | 3 (37.5%) |
| z tego remisów | 4 (50%) |
| z tego porażek | 1 (12.5%) |
| Ilość meczów | 9 (47.37%) |
| z tego zwycięstw | 1 (11.11%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 8 (88.89%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 3 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MKS Korona Kielce | 3x (15.79%) |
16x (84.21%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 0x (0%) |
19x (100%) |
7x (36.84%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
19x (100%) |
16x (84.21%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |