|
KS Górnik Zabrze |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 7 (36.84%) | 6 (31.58%) | 6 (31.58%) |
| Ekstraklasa | 24.4.2026 | 20:30 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:2 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 11.4.2026 | 20:15 | Legia Warszawa | 1:1 | KS Górnik Zabrze |
| Puchar Polski | 8.4.2026 | 18:00 | WKS Zawisza Bydgoszcz | 0:1 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 22.3.2026 | 17:30 | RTS Widzew Łódź | 0:0 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 8.3.2026 | 12:15 | Motor Lublin SA | 0:0 | KS Górnik Zabrze |
| Puchar Polski | 4.3.2026 | 20:30 | KKS Lech Poznań | 0:1 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 28.2.2026 | 20:15 | GKS Katowice | 3:1 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 16.2.2026 | 19:00 | LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 1:1 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 5.12.2025 | 20:30 | KS Lechia Gdańsk | 5:2 | KS Górnik Zabrze |
| Puchar Polski | 2.12.2025 | 17:30 | KS Lechia Gdańsk | 1:3 | KS Górnik Zabrze |
| Statystyka | KS Górnik Zabrze | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.05 | 1.26 | 2.31 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.47 | 0.58 | 1.05 |
| xG | 1.43 | 1.34 | 2.77 |
| Strzały | 11.79 | 10.84 | 22.63 |
| Strzały na bramkę | 3.74 | 3.53 | 7.27 |
| Rogi | 5.11 | 4.53 | 9.64 |
| Żółte kartki | 1.74 | 2.11 | 3.85 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0 | 0.05 |
| Fauli | 10.58 | 11.68 | 22.26 |
| Posiadanie piłki | 50.53% | 49.47% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 7 (36.84%) |
4 (21.05%) |
11 (57.89%) |
10 (52.63%) |
8 (42.11%) |
10 (52.63%) |
6 (31.58%) |
1 (5.26%) |
6 (31.58%) |
10 (52.63%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (31.58%) |
5 (26.32%) |
8 (42.11%) |
8 (42.11%) |
9 (47.37%) |
7 (36.84%) |
12 (63.16%) |
0 (0%) |
10 (52.63%) |
9 (47.37%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KS Górnik Zabrze | 5x (26.32%) |
10x (52.63%) |
2x (10.53%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (36.84%) |
6x (31.58%) |
3x (15.79%) |
1x (5.26%) |
1x (5.26%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (10.53%) |
4x (21.05%) |
6x (31.58%) |
3x (15.79%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
1x (5.26%) |
| KS Górnik Zabrze zdobywa gola | 14x (73.68%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 12x (63.16%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 9x (47.37%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (5.26%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (26.32%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 3 (15.79%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (21.05%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (15.79%) |
| Remis - remis | 5 (26.32%) |
| Remis - porażka | 2 (10.53%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (5.26%) |
| Porażka - porażka | 4 (21.05%) |
| Ilość meczów | 8 (42.11%) |
| z tego zwycięstw | 7 (87.5%) |
| z tego remisów | 1 (12.5%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 9 (47.37%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 3 (33.33%) |
| z tego porażek | 6 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KS Górnik Zabrze | 3x (15.79%) |
16x (84.21%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (21.05%) |
15x (78.95%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
17x (89.47%) |
6x (31.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |