|
Real Oviedo SAD |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 4 (22.22%) | 7 (38.89%) | 7 (38.89%) |
| La Liga | 10.5.2026 | 18:30 | Real Oviedo SAD | 0:0 | Getafe CF |
| La Liga | 26.4.2026 | 16:15 | Real Oviedo SAD | 1:2 | Elche CF |
| La Liga | 23.4.2026 | 21:30 | Real Oviedo SAD | 1:1 | Villarreal CF |
| La Liga | 5.4.2026 | 18:30 | Real Oviedo SAD | 1:0 | Sevilla FC |
| La Liga | 14.3.2026 | 18:30 | Real Oviedo SAD | 1:0 | Valencia CF |
| La Liga | 28.2.2026 | 21:00 | Real Oviedo SAD | 0:1 | Club Atletico de Madrid |
| La Liga | 15.2.2026 | 14:00 | Real Oviedo SAD | 1:2 | Athletic Club |
| La Liga | 31.1.2026 | 14:00 | Real Oviedo SAD | 1:0 | Girona FC |
| La Liga | 10.1.2026 | 14:00 | Real Oviedo SAD | 1:1 | Real Betis Balompie |
| La Liga | 20.12.2025 | 14:00 | Real Oviedo SAD | 0:0 | RC Celta de Vigo |
| Statystyka | Real Oviedo SAD | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.5 | 0.94 | 1.44 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.28 | 0.28 | 0.56 |
| xG | 1.18 | 1.53 | 2.71 |
| Strzały | 10.28 | 13.5 | 23.78 |
| Strzały na bramkę | 3.33 | 4.5 | 7.83 |
| Rogi | 4.56 | 5 | 9.56 |
| Żółte kartki | 2.11 | 1.39 | 3.5 |
| Czerwone kartki | 0.28 | 0.17 | 0.45 |
| Fauli | 11.61 | 11.72 | 23.33 |
| Posiadanie piłki | 48.39% | 51.61% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (22.22%) |
5 (27.78%) |
8 (44.44%) |
5 (27.78%) |
6 (33.33%) |
8 (44.44%) |
11 (61.11%) |
2 (11.11%) |
9 (50%) |
9 (50%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (38.89%) |
4 (22.22%) |
10 (55.56%) |
13 (72.22%) |
9 (50%) |
9 (50%) |
2 (11.11%) |
2 (11.11%) |
7 (38.89%) |
9 (50%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Oviedo SAD | 9x (50%) |
9x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (50%) |
3x (16.67%) |
4x (22.22%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 5x (27.78%) |
5x (27.78%) |
4x (22.22%) |
3x (16.67%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Real Oviedo SAD zdobywa gola | 9x (50%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 9x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 5x (27.78%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (22.22%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (16.67%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (11.11%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (5.56%) |
| Remis - remis | 6 (33.33%) |
| Remis - porażka | 2 (11.11%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (5.56%) |
| Porażka - porażka | 3 (16.67%) |
| Ilość meczów | 7 (38.89%) |
| z tego zwycięstw | 4 (57.14%) |
| z tego remisów | 1 (14.29%) |
| z tego porażek | 2 (28.57%) |
| Ilość meczów | 6 (33.33%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 1 (16.67%) |
| z tego porażek | 5 (83.33%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Oviedo SAD | 5x (27.78%) |
13x (72.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (27.78%) |
13x (72.22%) |
5x (27.78%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
16x (88.89%) |
5x (27.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (22.22%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |