|
Arsenal FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 36 | 24 (66.67%) | 7 (19.44%) | 5 (13.89%) |
| Premier League | 10.5.2026 | 17:30 | West Ham United FC | 0:1 | Arsenal FC |
| Premier League | 2.5.2026 | 18:30 | Arsenal FC | 3:0 | Fulham FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 18:30 | Arsenal FC | 1:0 | Newcastle United FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 17:30 | Manchester City FC | 2:1 | Arsenal FC |
| Premier League | 11.4.2026 | 13:30 | Arsenal FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 14.3.2026 | 18:30 | Arsenal FC | 2:0 | Everton FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 20:30 | Brighton and Hove Albion FC | 0:1 | Arsenal FC |
| Premier League | 1.3.2026 | 17:30 | Arsenal FC | 2:1 | Chelsea FC |
| Premier League | 22.2.2026 | 17:30 | Tottenham Hotspur FC | 1:4 | Arsenal FC |
| Premier League | 18.2.2026 | 21:00 | Wolverhampton Wanderers FC | 2:2 | Arsenal FC |
| Statystyka | Arsenal FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.89 | 0.72 | 2.61 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.78 | 0.28 | 1.06 |
| xG | 1.69 | 0.96 | 2.65 |
| Strzały | 14.5 | 8.25 | 22.75 |
| Strzały na bramkę | 4.89 | 2.42 | 7.31 |
| Rogi | 5.81 | 3.33 | 9.14 |
| Żółte kartki | 1.33 | 1.89 | 3.22 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.06 | 0.06 |
| Fauli | 10.33 | 10.92 | 21.25 |
| Posiadanie piłki | 56.19% | 43.81% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 24 (66.67%) |
16 (44.44%) |
30 (83.33%) |
28 (77.78%) |
27 (75%) |
23 (63.89%) |
5 (13.89%) |
0 (0%) |
15 (41.67%) |
27 (75%) |
| Przeciwnik przeważa | 5 (13.89%) |
4 (11.11%) |
6 (16.67%) |
7 (19.44%) |
5 (13.89%) |
8 (22.22%) |
20 (55.56%) |
2 (5.56%) |
19 (52.78%) |
8 (22.22%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arsenal FC | 3x (8.33%) |
13x (36.11%) |
11x (30.56%) |
4x (11.11%) |
4x (11.11%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 18x (50%) |
11x (30.56%) |
6x (16.67%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (5.56%) |
8x (22.22%) |
7x (19.44%) |
10x (27.78%) |
3x (8.33%) |
6x (16.67%) |
0x (0%) |
| Arsenal FC zdobywa gola | 33x (91.67%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 17x (47.22%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (11.11%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (33.33%) |
| 2 | 4 (11.11%) |
| 3 | 6 (16.67%) |
| 4+ | 2 (5.56%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (13.89%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 15 (41.67%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.78%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 8 (22.22%) |
| Remis - remis | 4 (11.11%) |
| Remis - porażka | 4 (11.11%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.78%) |
| Porażka - remis | 2 (5.56%) |
| Porażka - porażka | 1 (2.78%) |
| Ilość meczów | 25 (69.44%) |
| z tego zwycięstw | 22 (88%) |
| z tego remisów | 2 (8%) |
| z tego porażek | 1 (4%) |
| Ilość meczów | 9 (25%) |
| z tego zwycięstw | 2 (22.22%) |
| z tego remisów | 3 (33.33%) |
| z tego porażek | 4 (44.44%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 7 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 3 |
| 5:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arsenal FC | 1x (2.78%) |
35x (97.22%) |
9x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 24x (66.67%) |
12x (33.33%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
36x (100%) |
35x (97.22%) |
8x (22.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 17 (47.22%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.78%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | M | Z | R | P | Wynik | Punkty | Mecz u siebie | Mecz na wyjeździe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal FC | 36 | 24 | 7 | 5 | 68:26 | 79 | - | - |
| 2 | Manchester City FC | 35 | 22 | 8 | 5 | 72:32 | 74 | 1:1 | 2:1 |
| 3 | Manchester United FC | 36 | 18 | 11 | 7 | 63:48 | 65 | 2:3 | 0:1 |
| 4 | Liverpool FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 60:48 | 59 | 0:0 | 1:0 |
| 5 | Aston Villa FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 50:46 | 59 | 4:1 | 2:1 |
| 6 | AFC Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56:52 | 55 | 1:2 | 2:3 |
| 7 | Brighton and Hove Albion FC | 36 | 14 | 11 | 11 | 52:42 | 53 | 2:1 | 0:1 |
| 8 | Brentford FC | 36 | 14 | 9 | 13 | 52:49 | 51 | 2:0 | 1:1 |
| 9 | Chelsea FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 55:49 | 49 | 2:1 | 1:1 |
| 10 | Everton FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 46:46 | 49 | 2:0 | 0:1 |
| 11 | Fulham FC | 36 | 14 | 6 | 16 | 44:50 | 48 | 3:0 | 0:1 |
| 12 | Sunderland AFC | 36 | 12 | 12 | 12 | 37:46 | 48 | 3:0 | 2:2 |
| 13 | Newcastle United FC | 36 | 13 | 7 | 16 | 50:52 | 46 | 1:0 | 1:2 |
| 14 | Leeds United FC | 36 | 10 | 14 | 12 | 48:53 | 44 | 5:0 | 0:4 |
| 15 | Crystal Palace FC | 35 | 11 | 11 | 13 | 38:44 | 44 | 1:0 | - |
| 16 | Nottingham Forest FC | 36 | 11 | 10 | 15 | 45:47 | 43 | 3:0 | 0:0 |
| 17 | Tottenham Hotspur FC | 36 | 9 | 11 | 16 | 46:55 | 38 | 4:1 | 1:4 |
| 18 | West Ham United FC | 36 | 9 | 9 | 18 | 42:62 | 36 | 2:0 | 0:1 |
| 19 | Burnley FC | 36 | 4 | 9 | 23 | 37:73 | 21 | - | 0:2 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers FC | 36 | 3 | 9 | 24 | 25:66 | 18 | 2:1 | 2:2 |