|
SC Braga |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 33 | 16 (48.48%) | 10 (30.3%) | 7 (21.21%) |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | SL Benfica | 2:2 | SC Braga |
| Primeira Liga | 3.5.2026 | 19:00 | SC Braga | 1:1 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 2:1 | SC Braga |
| Primeira Liga | 23.4.2026 | 20:00 | Casa Pia AC | 0:1 | SC Braga |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 21:30 | SC Braga | 2:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 19:00 | SC Braga | 1:0 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 4.4.2026 | 19:00 | Moreirense FC | 0:1 | SC Braga |
| Primeira Liga | 22.3.2026 | 21:30 | SC Braga | 1:2 | FC Porto |
| Primeira Liga | 7.3.2026 | 19:00 | SC Braga | 2:2 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 28.2.2026 | 19:00 | CD Nacional | 1:2 | SC Braga |
| Statystyka | SC Braga | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.88 | 1.03 | 2.91 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.09 | 0.52 | 1.61 |
| xG | 1.51 | 1.07 | 2.58 |
| Strzały | 11.58 | 9.82 | 21.4 |
| Strzały na bramkę | 4.73 | 3.27 | 8 |
| Rogi | 5.24 | 3.21 | 8.45 |
| Żółte kartki | 2.15 | 2.52 | 4.67 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0.03 | 0.12 |
| Fauli | 11.58 | 11.91 | 23.49 |
| Posiadanie piłki | 62.52% | 37.48% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 16 (48.48%) |
17 (51.52%) |
25 (75.76%) |
16 (48.48%) |
23 (69.7%) |
26 (78.79%) |
10 (30.3%) |
3 (9.09%) |
13 (39.39%) |
28 (84.85%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (21.21%) |
8 (24.24%) |
8 (24.24%) |
14 (42.42%) |
10 (30.3%) |
7 (21.21%) |
17 (51.52%) |
1 (3.03%) |
18 (54.55%) |
3 (9.09%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Braga | 3x (9.09%) |
12x (36.36%) |
9x (27.27%) |
5x (15.15%) |
3x (9.09%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 12x (36.36%) |
9x (27.27%) |
11x (33.33%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
8x (24.24%) |
3x (9.09%) |
10x (30.3%) |
9x (27.27%) |
2x (6.06%) |
1x (3.03%) |
| SC Braga zdobywa gola | 30x (90.91%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 21x (63.64%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 18x (54.55%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 8x (24.24%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (27.27%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 3 (9.09%) |
| 4+ | 4 (12.12%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (21.21%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 13 (39.39%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (6.06%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (6.06%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (9.09%) |
| Remis - remis | 4 (12.12%) |
| Remis - porażka | 1 (3.03%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 4 (12.12%) |
| Porażka - porażka | 4 (12.12%) |
| Ilość meczów | 24 (72.73%) |
| z tego zwycięstw | 16 (66.67%) |
| z tego remisów | 5 (20.83%) |
| z tego porażek | 3 (12.5%) |
| Ilość meczów | 9 (27.27%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 5 (55.56%) |
| z tego porażek | 4 (44.44%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 3 |
| 5:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 6 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 1:2 | 4 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Braga | 6x (18.18%) |
27x (81.82%) |
7x (21.21%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 14x (42.42%) |
19x (57.58%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
33x (100%) |
29x (87.88%) |
7x (21.21%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (21.21%) |
| 2 | 1 (3.03%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.03%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | M | Z | R | P | Wynik | Punkty | Mecz u siebie | Mecz na wyjeździe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 33 | 27 | 4 | 2 | 65:18 | 85 | 1:2 | 2:1 |
| 2 | Sporting CP | 33 | 24 | 7 | 2 | 86:24 | 79 | 2:2 | 1:1 |
| 3 | SL Benfica | 33 | 22 | 11 | 0 | 71:24 | 77 | 2:2 | 2:2 |
| 4 | SC Braga | 33 | 16 | 10 | 7 | 62:34 | 58 | - | - |
| 5 | FC Famalicão | 33 | 14 | 11 | 8 | 41:29 | 53 | 2:2 | 1:2 |
| 6 | Gil Vicente FC | 33 | 13 | 11 | 9 | 47:35 | 50 | 0:1 | 2:1 |
| 7 | Vitória SC | 33 | 12 | 6 | 15 | 39:49 | 42 | 3:2 | 1:1 |
| 8 | Moreirense FC | 33 | 12 | 6 | 15 | 37:49 | 42 | 2:1 | 0:1 |
| 9 | GD Estoril Praia | 33 | 10 | 9 | 14 | 53:54 | 39 | 1:1 | 1:0 |
| 10 | Alverca | 33 | 10 | 9 | 14 | 35:51 | 39 | 5:0 | 0:3 |
| 11 | FC Arouca | 33 | 11 | 6 | 16 | 44:63 | 39 | 1:0 | 0:4 |
| 12 | CD Santa Clara | 33 | 9 | 9 | 15 | 32:40 | 36 | 1:0 | 2:1 |
| 13 | Rio Ave FC | 33 | 8 | 11 | 14 | 34:56 | 35 | 3:0 | 2:2 |
| 14 | CD Nacional | 33 | 8 | 7 | 18 | 35:45 | 31 | 0:1 | 1:2 |
| 15 | Estrela Amadora | 33 | 6 | 11 | 16 | 36:54 | 29 | - | 3:3 |
| 16 | Casa Pia AC | 33 | 6 | 11 | 16 | 30:56 | 29 | 4:0 | 0:1 |
| 17 | CD Tondela | 33 | 6 | 10 | 17 | 26:52 | 28 | 3:0 | 0:1 |
| 18 | AVS Futebol SAD | 33 | 3 | 11 | 19 | 27:67 | 20 | 2:2 | 0:4 |