SC Braga - znak

SC Braga

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
59 31 (52.54%) 16 (27.12%) 12 (20.34%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 11.5.2026 21:15 SL Benfica 2:2 SC Braga
Liga Europejska 7.5.2026 21:00 SC Freiburg 3:1 SC Braga
Primeira Liga 3.5.2026 19:00 SC Braga 1:1 GD Estoril Praia
Liga Europejska 30.4.2026 21:00 SC Braga 2:1 SC Freiburg
Primeira Liga 26.4.2026 19:00 CD Santa Clara 2:1 SC Braga
Primeira Liga 23.4.2026 20:00 Casa Pia AC 0:1 SC Braga
Primeira Liga 19.4.2026 21:30 SC Braga 2:2 FC Famalicão
Liga Europejska 16.4.2026 21:00 Real Betis Balompie 2:4 SC Braga
Primeira Liga 12.4.2026 19:00 SC Braga 1:0 FC Arouca
Liga Europejska 8.4.2026 18:45 SC Braga 1:1 Real Betis Balompie

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SC Braga Przeciwnicy Razem
Bramki 1.9 0.95 2.85
Bramki w pierwszej połowie 1.02 0.46 1.48
xG 1.47 1.07 2.54
Strzały 11.41 9.49 20.9
Strzały na bramkę 4.69 3.41 8.1
Rogi 4.98 3.19 8.17
Żółte kartki 2.05 2.32 4.37
Czerwone kartki 0.1 0.1 0.2
Fauli 11.81 12.37 24.18
Posiadanie piłki 59.51% 40.49% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 31
(52.54%)
29
(49.15%)
44
(74.58%)
33
(55.93%)
38
(64.41%)
42
(71.19%)
18
(30.51%)
5
(8.47%)
23
(38.98%)
46
(77.97%)
Przeciwnik przeważa 12
(20.34%)
13
(22.03%)
15
(25.42%)
22
(37.29%)
18
(30.51%)
15
(25.42%)
31
(52.54%)
4
(6.78%)
31
(52.54%)
10
(16.95%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SC Braga 7x
(11.86%)
21x
(35.59%)
14x
(23.73%)
8x
(13.56%)
6x
(10.17%)
3x
(5.08%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 25x
(42.37%)
16x
(27.12%)
15x
(25.42%)
2x
(3.39%)
1x
(1.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(5.08%)
11x
(18.64%)
10x
(16.95%)
15x
(25.42%)
13x
(22.03%)
3x
(5.08%)
4x
(6.78%)
SC Braga zdobywa gola 52x (88.14%)
Przeciwnik zdobywa gola 34x (57.63%)
Obie drużyny zdobędą gola 30x (50.85%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 10x (16.95%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 14 (23.73%)
2 5 (8.47%)
3 4 (6.78%)
4+ 8 (13.56%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 10 (16.95%)
2 2 (3.39%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 22 (37.29%)
Zwycięstwo - remis 4 (6.78%)
Zwycięstwo - porażka 3 (5.08%)
Remis - zwycięstwo 8 (13.56%)
Remis - remis 7 (11.86%)
Remis - porażka 2 (3.39%)
Porażka - zwycięstwo 1 (1.69%)
Porażka - remis 5 (8.47%)
Porażka - porażka 7 (11.86%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 42 (71.19%)
z tego zwycięstw 30 (71.43%)
z tego remisów 7 (16.67%)
z tego porażek 5 (11.9%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 14 (23.73%)
z tego zwycięstw 1 (7.14%)
z tego remisów 6 (42.86%)
z tego porażek 7 (50%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 8
2:0 3
2:1 5
3:0 4
3:1 1
3:2 1
4:0 5
4:2 1
5:0 2
5:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 6
2:2 6
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 1
1:2 6
1:3 1
3:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Braga 10x
(16.95%)
49x
(83.05%)
10x
(16.95%)
1x
(1.69%)
1x
(1.69%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 27x
(45.76%)
32x
(54.24%)
3x
(5.08%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
59x
(100%)
48x
(81.36%)
12x
(20.34%)
1x
(1.69%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 10 (16.95%)
2 2 (3.39%)
3 1 (1.69%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (3.39%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)