|
CD Tondela |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 33 | 6 (18.18%) | 10 (30.3%) | 17 (51.52%) |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | CD Tondela | 2:0 | Moreirense FC |
| Primeira Liga | 3.5.2026 | 16:30 | Casa Pia AC | 0:1 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 29.4.2026 | 21:15 | Sporting CP | 2:2 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 25.4.2026 | 16:30 | CD Tondela | 0:2 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:0 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 13.4.2026 | 21:15 | CD Tondela | 2:2 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 3.4.2026 | 19:00 | Vitória SC | 5:0 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 21.3.2026 | 21:30 | CD Tondela | 0:0 | AVS Futebol SAD |
| Primeira Liga | 9.3.2026 | 21:15 | CD Tondela | 0:1 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 1.3.2026 | 16:30 | CD Tondela | 2:2 | CD Santa Clara |
| Statystyka | CD Tondela | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.79 | 1.58 | 2.37 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.3 | 0.64 | 0.94 |
| xG | 1.16 | 1.56 | 2.72 |
| Strzały | 10.48 | 13.36 | 23.84 |
| Strzały na bramkę | 3.39 | 4.97 | 8.36 |
| Rogi | 3.91 | 5.82 | 9.73 |
| Żółte kartki | 2.33 | 2.03 | 4.36 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0.21 | 0.3 |
| Fauli | 14.48 | 12.33 | 26.81 |
| Posiadanie piłki | 43.48% | 56.52% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (18.18%) |
4 (12.12%) |
10 (30.3%) |
11 (33.33%) |
8 (24.24%) |
12 (36.36%) |
18 (54.55%) |
1 (3.03%) |
18 (54.55%) |
10 (30.3%) |
| Przeciwnik przeważa | 17 (51.52%) |
10 (30.3%) |
23 (69.7%) |
19 (57.58%) |
20 (60.61%) |
19 (57.58%) |
10 (30.3%) |
4 (12.12%) |
10 (30.3%) |
22 (66.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CD Tondela | 18x (54.55%) |
5x (15.15%) |
9x (27.27%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (21.21%) |
9x (27.27%) |
10x (30.3%) |
6x (18.18%) |
0x (0%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (9.09%) |
8x (24.24%) |
6x (18.18%) |
7x (21.21%) |
8x (24.24%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| CD Tondela zdobywa gola | 15x (45.45%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 26x (78.79%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 11x (33.33%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (18.18%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (21.21%) |
| 2 | 4 (12.12%) |
| 3 | 5 (15.15%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (12.12%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (6.06%) |
| Remis - remis | 8 (24.24%) |
| Remis - porażka | 9 (27.27%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (6.06%) |
| Porażka - porażka | 8 (24.24%) |
| Ilość meczów | 11 (33.33%) |
| z tego zwycięstw | 5 (45.45%) |
| z tego remisów | 4 (36.36%) |
| z tego porażek | 2 (18.18%) |
| Ilość meczów | 19 (57.58%) |
| z tego zwycięstw | 1 (5.26%) |
| z tego remisów | 3 (15.79%) |
| z tego porażek | 15 (78.95%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 6 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 5 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CD Tondela | 13x (39.39%) |
20x (60.61%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (6.06%) |
31x (93.94%) |
5x (15.15%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
33x (100%) |
28x (84.85%) |
11x (33.33%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (21.21%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | M | Z | R | P | Wynik | Punkty | Mecz u siebie | Mecz na wyjeździe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 33 | 27 | 4 | 2 | 65:18 | 85 | 0:2 | 2:0 |
| 2 | Sporting CP | 33 | 24 | 7 | 2 | 86:24 | 79 | 0:3 | 2:2 |
| 3 | SL Benfica | 33 | 22 | 11 | 0 | 71:24 | 77 | 0:0 | 3:0 |
| 4 | SC Braga | 33 | 16 | 10 | 7 | 62:34 | 58 | 0:1 | 3:0 |
| 5 | FC Famalicão | 33 | 14 | 11 | 8 | 41:29 | 53 | 0:1 | 3:0 |
| 6 | Gil Vicente FC | 33 | 13 | 11 | 9 | 47:35 | 50 | 2:2 | 0:1 |
| 7 | Vitória SC | 33 | 12 | 6 | 15 | 39:49 | 42 | 0:1 | 5:0 |
| 8 | Moreirense FC | 33 | 12 | 6 | 15 | 37:49 | 42 | 2:0 | 1:0 |
| 9 | GD Estoril Praia | 33 | 10 | 9 | 14 | 53:54 | 39 | 2:2 | 2:2 |
| 10 | Alverca | 33 | 10 | 9 | 14 | 35:51 | 39 | 1:1 | 1:0 |
| 11 | FC Arouca | 33 | 11 | 6 | 16 | 44:63 | 39 | 3:1 | - |
| 12 | CD Santa Clara | 33 | 9 | 9 | 15 | 32:40 | 36 | 2:2 | 1:2 |
| 13 | Rio Ave FC | 33 | 8 | 11 | 14 | 34:56 | 35 | 0:1 | 3:0 |
| 14 | CD Nacional | 33 | 8 | 7 | 18 | 35:45 | 31 | 0:2 | 3:1 |
| 15 | Estrela Amadora | 33 | 6 | 11 | 16 | 36:54 | 29 | 0:0 | 0:2 |
| 16 | Casa Pia AC | 33 | 6 | 11 | 16 | 30:56 | 29 | 1:2 | 0:1 |
| 17 | CD Tondela | 33 | 6 | 10 | 17 | 26:52 | 28 | - | - |
| 18 | AVS Futebol SAD | 33 | 3 | 11 | 19 | 27:67 | 20 | 0:0 | 2:2 |