CD Tondela - znak

CD Tondela

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
34 6 (17.65%) 10 (29.41%) 18 (52.94%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 11.5.2026 21:15 CD Tondela 2:0 Moreirense FC
Primeira Liga 3.5.2026 16:30 Casa Pia AC 0:1 CD Tondela
Primeira Liga 29.4.2026 21:15 Sporting CP 2:2 CD Tondela
Primeira Liga 25.4.2026 16:30 CD Tondela 0:2 CD Nacional
Primeira Liga 19.4.2026 21:30 FC Porto 2:0 CD Tondela
Primeira Liga 13.4.2026 21:15 CD Tondela 2:2 Gil Vicente FC
Primeira Liga 3.4.2026 19:00 Vitória SC 5:0 CD Tondela
Primeira Liga 21.3.2026 21:30 CD Tondela 0:0 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 9.3.2026 21:15 CD Tondela 0:1 Rio Ave FC
Primeira Liga 1.3.2026 16:30 CD Tondela 2:2 CD Santa Clara

Średnie statystyki na mecz

Statystyka CD Tondela Przeciwnicy Razem
Bramki 0.76 1.62 2.38
Bramki w pierwszej połowie 0.29 0.65 0.94
xG 1.15 1.56 2.71
Strzały 10.41 13.29 23.7
Strzały na bramkę 3.32 5 8.32
Rogi 3.85 5.85 9.7
Żółte kartki 2.32 2 4.32
Czerwone kartki 0.09 0.21 0.3
Fauli 14.59 12.38 26.97
Posiadanie piłki 43.24% 56.76% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 6
(17.65%)
4
(11.76%)
10
(29.41%)
11
(32.35%)
8
(23.53%)
12
(35.29%)
19
(55.88%)
1
(2.94%)
19
(55.88%)
10
(29.41%)
Przeciwnik przeważa 18
(52.94%)
11
(32.35%)
24
(70.59%)
20
(58.82%)
21
(61.76%)
20
(58.82%)
10
(29.41%)
4
(11.76%)
10
(29.41%)
23
(67.65%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
CD Tondela 19x
(55.88%)
5x
(14.71%)
9x
(26.47%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(20.59%)
9x
(26.47%)
10x
(29.41%)
7x
(20.59%)
0x
(0%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(8.82%)
8x
(23.53%)
6x
(17.65%)
8x
(23.53%)
8x
(23.53%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
CD Tondela zdobywa gola 15x (44.12%)
Przeciwnik zdobywa gola 27x (79.41%)
Obie drużyny zdobędą gola 11x (32.35%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 6x (17.65%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (8.82%)
2 3 (8.82%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (20.59%)
2 4 (11.76%)
3 6 (17.65%)
4+ 1 (2.94%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (11.76%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (5.88%)
Remis - remis 8 (23.53%)
Remis - porażka 9 (26.47%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 2 (5.88%)
Porażka - porażka 9 (26.47%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 11 (32.35%)
z tego zwycięstw 5 (45.45%)
z tego remisów 4 (36.36%)
z tego porażek 2 (18.18%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 20 (58.82%)
z tego zwycięstw 1 (5%)
z tego remisów 3 (15%)
z tego porażek 16 (80%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 2
2:1 1
3:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 1
2:2 6

Porażki

Wynik Ilość
0:1 6
0:2 3
0:3 6
0:5 1
1:2 1
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CD Tondela 14x
(41.18%)
20x
(58.82%)
3x
(8.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(5.88%)
32x
(94.12%)
5x
(14.71%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
34x
(100%)
29x
(85.29%)
11x
(32.35%)
2x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 7 (20.59%)
2 2 (5.88%)
3 0 (0%)