|
RCD Espanyol |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 4 (21.05%) | 5 (26.32%) | 10 (52.63%) |
| La Liga | 9.5.2026 | 16:15 | Sevilla FC | 2:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 23.4.2026 | 20:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 1:0 | RCD Espanyol |
| La Liga | 11.4.2026 | 18:30 | FC Barcelona | 4:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 4.4.2026 | 18:30 | Real Betis Balompie | 0:0 | RCD Espanyol |
| La Liga | 15.3.2026 | 14:00 | RCD Mallorca | 2:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 1.3.2026 | 14:00 | Elche CF | 2:2 | RCD Espanyol |
| La Liga | 21.2.2026 | 21:00 | Club Atletico de Madrid | 4:2 | RCD Espanyol |
| La Liga | 9.2.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 4:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 24.1.2026 | 16:15 | Valencia CF | 3:2 | RCD Espanyol |
| La Liga | 11.1.2026 | 16:15 | Levante UD | 1:1 | RCD Espanyol |
| Statystyka | RCD Espanyol | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.05 | 1.68 | 2.73 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.32 | 0.63 | 0.95 |
| xG | 1.31 | 1.69 | 3 |
| Strzały | 12.53 | 15.47 | 28 |
| Strzały na bramkę | 3.68 | 5.63 | 9.31 |
| Rogi | 4.42 | 4.89 | 9.31 |
| Żółte kartki | 2.47 | 2.11 | 4.58 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.05 | 0.16 |
| Fauli | 13.68 | 12.21 | 25.89 |
| Posiadanie piłki | 39.68% | 60.32% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (21.05%) |
2 (10.53%) |
6 (31.58%) |
5 (26.32%) |
6 (31.58%) |
6 (31.58%) |
9 (47.37%) |
2 (10.53%) |
11 (57.89%) |
4 (21.05%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (52.63%) |
6 (31.58%) |
13 (68.42%) |
13 (68.42%) |
13 (68.42%) |
13 (68.42%) |
6 (31.58%) |
1 (5.26%) |
8 (42.11%) |
15 (78.95%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RCD Espanyol | 5x (26.32%) |
8x (42.11%) |
6x (31.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (26.32%) |
3x (15.79%) |
7x (36.84%) |
1x (5.26%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (10.53%) |
3x (15.79%) |
4x (21.05%) |
4x (21.05%) |
2x (10.53%) |
3x (15.79%) |
1x (5.26%) |
| RCD Espanyol zdobywa gola | 14x (73.68%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 14x (73.68%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 11x (57.89%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (21.05%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (26.32%) |
| 2 | 3 (15.79%) |
| 3 | 2 (10.53%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (5.26%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (21.05%) |
| Remis - remis | 4 (21.05%) |
| Remis - porażka | 3 (15.79%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 6 (31.58%) |
| Ilość meczów | 9 (47.37%) |
| z tego zwycięstw | 3 (33.33%) |
| z tego remisów | 3 (33.33%) |
| z tego porażek | 3 (33.33%) |
| Ilość meczów | 8 (42.11%) |
| z tego zwycięstw | 1 (12.5%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 7 (87.5%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RCD Espanyol | 7x (36.84%) |
12x (63.16%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (5.26%) |
18x (94.74%) |
5x (26.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
17x (89.47%) |
13x (68.42%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (26.32%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |