|
Manchester City FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 28 | 16 (57.14%) | 6 (21.43%) | 6 (21.43%) |
| Premier League | 4.5.2026 | 21:00 | Everton FC | 3:3 | Manchester City FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | Burnley FC | 0:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 12.4.2026 | 17:30 | Chelsea FC | 0:3 | Manchester City FC |
| EFL Cup | 22.3.2026 | 17:30 | Arsenal FC | 0:2 | Manchester City FC |
| Premier League | 14.3.2026 | 21:00 | West Ham United FC | 1:1 | Manchester City FC |
| Liga Mistrzów | 11.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 3:0 | Manchester City FC |
| FA Cup | 7.3.2026 | 21:00 | Newcastle United FC | 1:3 | Manchester City FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 18:30 | Leeds United FC | 0:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 8.2.2026 | 17:30 | Liverpool FC | 1:2 | Manchester City FC |
| Premier League | 1.2.2026 | 17:30 | Tottenham Hotspur FC | 2:2 | Manchester City FC |
| Statystyka | Manchester City FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.79 | 1.11 | 2.9 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.89 | 0.43 | 1.32 |
| xG | 1.81 | 1.17 | 2.98 |
| Strzały | 15.61 | 10.43 | 26.04 |
| Strzały na bramkę | 5.14 | 3.54 | 8.68 |
| Rogi | 5.89 | 3.64 | 9.53 |
| Żółte kartki | 1.89 | 1.57 | 3.46 |
| Czerwone kartki | 0.04 | 0.04 | 0.08 |
| Fauli | 10.29 | 10.79 | 21.08 |
| Posiadanie piłki | 62.32% | 37.68% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 16 (57.14%) |
15 (53.57%) |
22 (78.57%) |
19 (67.86%) |
18 (64.29%) |
18 (64.29%) |
12 (42.86%) |
1 (3.57%) |
13 (46.43%) |
25 (89.29%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (21.43%) |
3 (10.71%) |
6 (21.43%) |
6 (21.43%) |
7 (25%) |
7 (25%) |
6 (21.43%) |
1 (3.57%) |
15 (53.57%) |
3 (10.71%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City FC | 4x (14.29%) |
8x (28.57%) |
9x (32.14%) |
5x (17.86%) |
1x (3.57%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 11x (39.29%) |
8x (28.57%) |
5x (17.86%) |
3x (10.71%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.57%) |
4x (14.29%) |
7x (25%) |
8x (28.57%) |
6x (21.43%) |
0x (0%) |
2x (7.14%) |
| Manchester City FC zdobywa gola | 24x (85.71%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (60.71%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (14.29%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (25%) |
| 2 | 6 (21.43%) |
| 3 | 2 (7.14%) |
| 4+ | 1 (3.57%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (10.71%) |
| 2 | 2 (7.14%) |
| 3 | 1 (3.57%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 10 (35.71%) |
| Zwycięstwo - remis | 4 (14.29%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (3.57%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (21.43%) |
| Remis - remis | 2 (7.14%) |
| Remis - porażka | 2 (7.14%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 3 (10.71%) |
| Ilość meczów | 18 (64.29%) |
| z tego zwycięstw | 12 (66.67%) |
| z tego remisów | 5 (27.78%) |
| z tego porażek | 1 (5.56%) |
| Ilość meczów | 9 (32.14%) |
| z tego zwycięstw | 4 (44.44%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 5 (55.56%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 5:4 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City FC | 1x (3.57%) |
27x (96.43%) |
9x (32.14%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (21.43%) |
22x (78.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
28x (100%) |
27x (96.43%) |
11x (39.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (25%) |
| 2 | 3 (10.71%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |