|
Arsenal FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 31 | 20 (64.52%) | 7 (22.58%) | 4 (12.9%) |
| Premier League | 10.5.2026 | 17:30 | West Ham United FC | 0:1 | Arsenal FC |
| Liga Mistrzów | 29.4.2026 | 21:00 | Club Atletico de Madrid | 1:1 | Arsenal FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 17:30 | Manchester City FC | 2:1 | Arsenal FC |
| Liga Mistrzów | 7.4.2026 | 21:00 | Sporting CP | 0:1 | Arsenal FC |
| FA Cup | 4.4.2026 | 21:00 | Southampton FC | 2:1 | Arsenal FC |
| Liga Mistrzów | 11.3.2026 | 18:45 | Bayer 04 Leverkusen | 1:1 | Arsenal FC |
| FA Cup | 7.3.2026 | 13:15 | Mansfield Town FC | 1:2 | Arsenal FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 20:30 | Brighton and Hove Albion FC | 0:1 | Arsenal FC |
| Premier League | 22.2.2026 | 17:30 | Tottenham Hotspur FC | 1:4 | Arsenal FC |
| Premier League | 18.2.2026 | 21:00 | Wolverhampton Wanderers FC | 2:2 | Arsenal FC |
| Statystyka | Arsenal FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.81 | 0.81 | 2.62 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.71 | 0.29 | 1 |
| xG | 1.63 | 1.16 | 2.79 |
| Strzały | 14 | 10.58 | 24.58 |
| Strzały na bramkę | 5.19 | 3.19 | 8.38 |
| Rogi | 5.68 | 3.81 | 9.49 |
| Żółte kartki | 1.77 | 1.81 | 3.58 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.03 | 0.03 |
| Fauli | 10.45 | 10.9 | 21.35 |
| Posiadanie piłki | 56.74% | 43.26% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 20 (64.52%) |
15 (48.39%) |
23 (74.19%) |
19 (61.29%) |
21 (67.74%) |
20 (64.52%) |
8 (25.81%) |
0 (0%) |
14 (45.16%) |
24 (77.42%) |
| Przeciwnik przeważa | 4 (12.9%) |
4 (12.9%) |
8 (25.81%) |
10 (32.26%) |
9 (29.03%) |
6 (19.35%) |
13 (41.94%) |
1 (3.23%) |
16 (51.61%) |
7 (22.58%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arsenal FC | 2x (6.45%) |
13x (41.94%) |
8x (25.81%) |
5x (16.13%) |
3x (9.68%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (41.94%) |
11x (35.48%) |
7x (22.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.23%) |
7x (22.58%) |
7x (22.58%) |
8x (25.81%) |
4x (12.9%) |
4x (12.9%) |
0x (0%) |
| Arsenal FC zdobywa gola | 29x (93.55%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (58.06%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 17x (54.84%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (12.9%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (35.48%) |
| 2 | 4 (12.9%) |
| 3 | 4 (12.9%) |
| 4+ | 1 (3.23%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (12.9%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 13 (41.94%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (6.45%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (19.35%) |
| Remis - remis | 4 (12.9%) |
| Remis - porażka | 2 (6.45%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (3.23%) |
| Porażka - remis | 1 (3.23%) |
| Porażka - porażka | 2 (6.45%) |
| Ilość meczów | 20 (64.52%) |
| z tego zwycięstw | 17 (85%) |
| z tego remisów | 3 (15%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 10 (32.26%) |
| z tego zwycięstw | 3 (30%) |
| z tego remisów | 3 (30%) |
| z tego porażek | 4 (40%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arsenal FC | 2x (6.45%) |
29x (93.55%) |
7x (22.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (41.94%) |
18x (58.06%) |
1x (3.23%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
31x (100%) |
29x (93.55%) |
10x (32.26%) |
1x (3.23%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (25.81%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.23%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |