|
Deportivo Alaves SAD |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 4 (21.05%) | 4 (21.05%) | 11 (57.89%) |
| La Liga | 9.5.2026 | 14:00 | Elche CF | 1:1 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 21.4.2026 | 21:30 | Real Madrid CF | 2:1 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 11.4.2026 | 14:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:3 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 22.3.2026 | 16:15 | RC Celta de Vigo | 3:4 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 8.3.2026 | 21:00 | Valencia CF | 3:2 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 27.2.2026 | 21:00 | Levante UD | 2:0 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 14.2.2026 | 18:30 | Sevilla FC | 1:1 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 30.1.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 1:2 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 18.1.2026 | 16:15 | Club Atletico de Madrid | 1:0 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 10.1.2026 | 16:15 | Villarreal CF | 3:1 | Deportivo Alaves SAD |
| Statystyka | Deportivo Alaves SAD | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1 | 1.63 | 2.63 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.37 | 0.68 | 1.05 |
| xG | 1.3 | 1.59 | 2.89 |
| Strzały | 12 | 14.32 | 26.32 |
| Strzały na bramkę | 3.79 | 4.42 | 8.21 |
| Rogi | 4.32 | 5.74 | 10.06 |
| Żółte kartki | 2.63 | 1.63 | 4.26 |
| Czerwone kartki | 0.16 | 0.16 | 0.32 |
| Fauli | 15.42 | 12.89 | 28.31 |
| Posiadanie piłki | 48.32% | 51.68% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (21.05%) |
2 (10.53%) |
8 (42.11%) |
7 (36.84%) |
7 (36.84%) |
5 (26.32%) |
12 (63.16%) |
2 (10.53%) |
12 (63.16%) |
7 (36.84%) |
| Przeciwnik przeważa | 11 (57.89%) |
7 (36.84%) |
11 (57.89%) |
10 (52.63%) |
10 (52.63%) |
12 (63.16%) |
2 (10.53%) |
2 (10.53%) |
6 (31.58%) |
10 (52.63%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alaves SAD | 7x (36.84%) |
8x (42.11%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (10.53%) |
9x (47.37%) |
2x (10.53%) |
6x (31.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
7x (36.84%) |
4x (21.05%) |
3x (15.79%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
2x (10.53%) |
| Deportivo Alaves SAD zdobywa gola | 12x (63.16%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (89.47%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 10x (52.63%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (15.79%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (36.84%) |
| 2 | 3 (15.79%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (5.26%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (10.53%) |
| Remis - remis | 3 (15.79%) |
| Remis - porażka | 5 (26.32%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (5.26%) |
| Porażka - remis | 1 (5.26%) |
| Porażka - porażka | 5 (26.32%) |
| Ilość meczów | 6 (31.58%) |
| z tego zwycięstw | 2 (33.33%) |
| z tego remisów | 2 (33.33%) |
| z tego porażek | 2 (33.33%) |
| Ilość meczów | 13 (68.42%) |
| z tego zwycięstw | 2 (15.38%) |
| z tego remisów | 2 (15.38%) |
| z tego porażek | 9 (69.23%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alaves SAD | 4x (21.05%) |
15x (78.95%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (15.79%) |
16x (84.21%) |
5x (26.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
17x (89.47%) |
7x (36.84%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |