|
Chelsea FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 32 | 15 (46.88%) | 6 (18.75%) | 11 (34.38%) |
| Premier League | 9.5.2026 | 13:30 | Liverpool FC | 1:1 | Chelsea FC |
| Premier League | 21.4.2026 | 21:00 | Brighton and Hove Albion FC | 3:0 | Chelsea FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 18:30 | Everton FC | 3:0 | Chelsea FC |
| Liga Mistrzów | 11.3.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 5:2 | Chelsea FC |
| FA Cup | 7.3.2026 | 18:45 | Wrexham FC | 2:4 | Chelsea FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 20:30 | Aston Villa FC | 1:4 | Chelsea FC |
| Premier League | 1.3.2026 | 17:30 | Arsenal FC | 2:1 | Chelsea FC |
| FA Cup | 13.2.2026 | 20:45 | Hull City AFC | 0:4 | Chelsea FC |
| Premier League | 7.2.2026 | 16:00 | Wolverhampton Wanderers FC | 1:3 | Chelsea FC |
| EFL Cup | 3.2.2026 | 21:00 | Arsenal FC | 1:0 | Chelsea FC |
| Statystyka | Chelsea FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.97 | 1.56 | 3.53 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.75 | 0.78 | 1.53 |
| xG | 1.49 | 1.37 | 2.86 |
| Strzały | 12.94 | 11.75 | 24.69 |
| Strzały na bramkę | 4.97 | 4.31 | 9.28 |
| Rogi | 4.84 | 4.31 | 9.15 |
| Żółte kartki | 2.38 | 1.88 | 4.26 |
| Czerwone kartki | 0.19 | 0.09 | 0.28 |
| Fauli | 10.91 | 11.38 | 22.29 |
| Posiadanie piłki | 57.25% | 42.75% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 15 (46.88%) |
10 (31.25%) |
16 (50%) |
15 (46.88%) |
15 (46.88%) |
15 (46.88%) |
15 (46.88%) |
5 (15.63%) |
15 (46.88%) |
26 (81.25%) |
| Przeciwnik przeważa | 11 (34.38%) |
13 (40.63%) |
16 (50%) |
15 (46.88%) |
11 (34.38%) |
16 (50%) |
9 (28.13%) |
2 (6.25%) |
15 (46.88%) |
6 (18.75%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chelsea FC | 5x (15.63%) |
10x (31.25%) |
6x (18.75%) |
5x (15.63%) |
4x (12.5%) |
2x (6.25%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (18.75%) |
10x (31.25%) |
10x (31.25%) |
5x (15.63%) |
0x (0%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.13%) |
3x (9.38%) |
4x (12.5%) |
8x (25%) |
9x (28.13%) |
2x (6.25%) |
5x (15.63%) |
| Chelsea FC zdobywa gola | 27x (84.38%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 26x (81.25%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 22x (68.75%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (21.88%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (15.63%) |
| 2 | 5 (15.63%) |
| 3 | 2 (6.25%) |
| 4+ | 3 (9.38%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (15.63%) |
| 2 | 3 (9.38%) |
| 3 | 3 (9.38%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 9 (28.13%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (3.13%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (12.5%) |
| Remis - remis | 2 (6.25%) |
| Remis - porażka | 3 (9.38%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (6.25%) |
| Porażka - remis | 4 (12.5%) |
| Porażka - porażka | 7 (21.88%) |
| Ilość meczów | 13 (40.63%) |
| z tego zwycięstw | 11 (84.62%) |
| z tego remisów | 1 (7.69%) |
| z tego porażek | 1 (7.69%) |
| Ilość meczów | 18 (56.25%) |
| z tego zwycięstw | 4 (22.22%) |
| z tego remisów | 4 (22.22%) |
| z tego porażek | 10 (55.56%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 5:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Chelsea FC | 5x (15.63%) |
27x (84.38%) |
4x (12.5%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (15.63%) |
27x (84.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
32x (100%) |
31x (96.88%) |
9x (28.13%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (6.25%) |
| 2 | 1 (3.13%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.13%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |