CD Tondela - znak

CD Tondela

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 4 (23.53%) 3 (17.65%) 10 (58.82%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 3.5.2026 16:30 Casa Pia AC 0:1 CD Tondela
Primeira Liga 29.4.2026 21:15 Sporting CP 2:2 CD Tondela
Primeira Liga 19.4.2026 21:30 FC Porto 2:0 CD Tondela
Primeira Liga 3.4.2026 19:00 Vitória SC 5:0 CD Tondela
Primeira Liga 20.2.2026 21:45 Estrela Amadora 0:2 CD Tondela
Primeira Liga 7.2.2026 19:00 GD Estoril Praia 2:2 CD Tondela
Primeira Liga 25.1.2026 19:00 FC Famalicão 3:0 CD Tondela
Primeira Liga 11.1.2026 19:00 Moreirense FC 1:0 CD Tondela
Primeira Liga 15.12.2025 18:30 CD Nacional 3:1 CD Tondela
Primeira Liga 29.11.2025 21:30 Gil Vicente FC 0:1 CD Tondela

Średnie statystyki na mecz

Statystyka CD Tondela Przeciwnicy Razem
Bramki 0.76 2 2.76
Bramki w pierwszej połowie 0.29 0.82 1.11
xG 1.01 1.5 2.51
Strzały 8.88 12.65 21.53
Strzały na bramkę 3.18 5.12 8.3
Rogi 3.76 5.82 9.58
Żółte kartki 2.41 2.24 4.65
Czerwone kartki 0.12 0.29 0.41
Fauli 15.29 12.65 27.94
Posiadanie piłki 41.71% 58.29% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 4
(23.53%)
2
(11.76%)
4
(23.53%)
4
(23.53%)
4
(23.53%)
5
(29.41%)
8
(47.06%)
0
(0%)
10
(58.82%)
4
(23.53%)
Przeciwnik przeważa 10
(58.82%)
7
(41.18%)
13
(76.47%)
11
(64.71%)
11
(64.71%)
11
(64.71%)
4
(23.53%)
2
(11.76%)
5
(29.41%)
13
(76.47%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
CD Tondela 9x
(52.94%)
3x
(17.65%)
5x
(29.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(17.65%)
3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
6x
(35.29%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
6x
(35.29%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
CD Tondela zdobywa gola 8x (47.06%)
Przeciwnik zdobywa gola 14x (82.35%)
Obie drużyny zdobędą gola 5x (29.41%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (17.65%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 2 (11.76%)
3 5 (29.41%)
4+ 1 (5.88%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 2 (11.76%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (11.76%)
Remis - remis 3 (17.65%)
Remis - porażka 3 (17.65%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 7 (41.18%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 7 (41.18%)
z tego zwycięstw 4 (57.14%)
z tego remisów 2 (28.57%)
z tego porażek 1 (14.29%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (58.82%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 1 (10%)
z tego porażek 9 (90%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 1
2:1 1

Remisy

Wynik Ilość
2:2 3

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 1
0:3 5
0:5 1
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CD Tondela 8x
(47.06%)
9x
(52.94%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(11.76%)
15x
(88.24%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
13x
(76.47%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (29.41%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)