RKS Radomiak Radom - znak

RKS Radomiak Radom

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 9 (52.94%) 4 (23.53%) 4 (23.53%)

Ostatnie mecze

Ekstraklasa 4.5.2026 19:00 RKS Radomiak Radom 3:1 KS Lechia Gdańsk
Ekstraklasa 18.4.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 2:1 RTS Widzew Łódź
Ekstraklasa 6.4.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 1:1 Motor Lublin SA
Ekstraklasa 13.3.2026 20:30 RKS Radomiak Radom 1:1 Legia Warszawa
Ekstraklasa 8.3.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 0:1 GKS Katowice
Ekstraklasa 5.3.2026 20:30 RKS Radomiak Radom 3:1 Arka Gdynia
Ekstraklasa 13.2.2026 18:00 RKS Radomiak Radom 0:2 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 28.11.2025 20:30 RKS Radomiak Radom 4:0 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 7.11.2025 18:00 RKS Radomiak Radom 3:0 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 27.10.2025 19:00 RKS Radomiak Radom 1:1 Wisła Płock SA

Średnie statystyki na mecz

Statystyka RKS Radomiak Radom Przeciwnicy Razem
Bramki 2 1.06 3.06
Bramki w pierwszej połowie 0.76 0.53 1.29
xG 1.68 1.36 3.04
Strzały 15.47 11.47 26.94
Strzały na bramkę 5.06 4 9.06
Rogi 4.65 4.82 9.47
Żółte kartki 2.06 2.35 4.41
Czerwone kartki 0.06 0 0.06
Fauli 14.12 14.29 28.41
Posiadanie piłki 50.65% 49.35% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 9
(52.94%)
5
(29.41%)
12
(70.59%)
12
(70.59%)
9
(52.94%)
6
(35.29%)
4
(23.53%)
1
(5.88%)
9
(52.94%)
8
(47.06%)
Przeciwnik przeważa 4
(23.53%)
4
(23.53%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
6
(35.29%)
10
(58.82%)
9
(52.94%)
0
(0%)
8
(47.06%)
8
(47.06%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
RKS Radomiak Radom 2x
(11.76%)
6x
(35.29%)
2x
(11.76%)
5x
(29.41%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(17.65%)
11x
(64.71%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
2x
(11.76%)
5x
(29.41%)
3x
(17.65%)
5x
(29.41%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
RKS Radomiak Radom zdobywa gola 15x (88.24%)
Przeciwnik zdobywa gola 14x (82.35%)
Obie drużyny zdobędą gola 12x (70.59%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (5.88%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 4 (23.53%)
3 1 (5.88%)
4+ 2 (11.76%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (29.41%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (23.53%)
Remis - remis 3 (17.65%)
Remis - porażka 1 (5.88%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (5.88%)
Porażka - porażka 3 (17.65%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 11 (64.71%)
z tego zwycięstw 8 (72.73%)
z tego remisów 2 (18.18%)
z tego porażek 1 (9.09%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 6 (35.29%)
z tego zwycięstw 1 (16.67%)
z tego remisów 2 (33.33%)
z tego porażek 3 (50%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:1 1
3:0 1
3:1 4
4:0 1
5:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 4

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 1
1:2 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RKS Radomiak Radom 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(17.65%)
14x
(82.35%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
9x
(52.94%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)