CD Tondela - znak

CD Tondela

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 2 (11.76%) 7 (41.18%) 8 (47.06%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 11.5.2026 21:15 CD Tondela 2:0 Moreirense FC
Primeira Liga 25.4.2026 16:30 CD Tondela 0:2 CD Nacional
Primeira Liga 13.4.2026 21:15 CD Tondela 2:2 Gil Vicente FC
Primeira Liga 21.3.2026 21:30 CD Tondela 0:0 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 9.3.2026 21:15 CD Tondela 0:1 Rio Ave FC
Primeira Liga 1.3.2026 16:30 CD Tondela 2:2 CD Santa Clara
Primeira Liga 13.2.2026 21:45 CD Tondela 1:1 Alverca
Primeira Liga 1.2.2026 21:30 CD Tondela 0:0 SL Benfica
Primeira Liga 18.1.2026 19:00 CD Tondela 0:1 SC Braga
Primeira Liga 3.1.2026 16:30 CD Tondela 3:1 FC Arouca

Średnie statystyki na mecz

Statystyka CD Tondela Przeciwnicy Razem
Bramki 0.76 1.24 2
Bramki w pierwszej połowie 0.29 0.47 0.76
xG 1.29 1.61 2.9
Strzały 11.94 13.94 25.88
Strzały na bramkę 3.47 4.88 8.35
Rogi 3.94 5.88 9.82
Żółte kartki 2.24 1.76 4
Czerwone kartki 0.06 0.12 0.18
Fauli 13.88 12.12 26
Posiadanie piłki 44.76% 55.24% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 2
(11.76%)
2
(11.76%)
6
(35.29%)
7
(41.18%)
4
(23.53%)
7
(41.18%)
11
(64.71%)
1
(5.88%)
9
(52.94%)
6
(35.29%)
Przeciwnik przeważa 8
(47.06%)
4
(23.53%)
11
(64.71%)
9
(52.94%)
10
(58.82%)
9
(52.94%)
6
(35.29%)
2
(11.76%)
5
(29.41%)
10
(58.82%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
CD Tondela 10x
(58.82%)
2x
(11.76%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(23.53%)
6x
(35.29%)
6x
(35.29%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
CD Tondela zdobywa gola 7x (41.18%)
Przeciwnik zdobywa gola 13x (76.47%)
Obie drużyny zdobędą gola 6x (35.29%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (17.65%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 2 (11.76%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (29.41%)
2 2 (11.76%)
3 1 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 2 (11.76%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 0 (0%)
Remis - remis 5 (29.41%)
Remis - porażka 6 (35.29%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 2 (11.76%)
Porażka - porażka 2 (11.76%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 4 (23.53%)
z tego zwycięstw 1 (25%)
z tego remisów 2 (50%)
z tego porażek 1 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (58.82%)
z tego zwycięstw 1 (10%)
z tego remisów 2 (20%)
z tego porażek 7 (70%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:0 1
3:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 1
2:2 3

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:2 2
0:3 1
1:2 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CD Tondela 6x
(35.29%)
11x
(64.71%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 0x
(0%)
17x
(100%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
16x
(94.12%)
7x
(41.18%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 2 (11.76%)
3 0 (0%)